Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 102

Hommage á pablo Picasso. Paris, 1966, 1967. Adeline Cacan kurátor dedikálásával. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15289.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15290.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Pogány Ö. Gábor: Molnár C. Pál. Magyar Mesterek. Bp.,1988,Corvina. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15291.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gross Arnold emlékkönyve. Szelényi Károly fotóival. Bp., 1985, Móra. Kiadói kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
15292.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Budapest, 1980, Corvina Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóban.
15293.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Naiv festmények a Saohier gyűjteményben. 2004, Szombathelyi Képtár. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, színes képekkel illusztrált, jó állapotban.
15294.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Ligeti Pál: Új Pantheon felé. A kulturák élete a művézet tükrében. Bp., é.n., Athenaeum. KIadói félvászon-kötés.
15295.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Laborcz Ferenc emlékkiállítás, Magyar Nemzeti Galéria. Budapest, 1980. november-december. A művész feleségének dedikációjával, kiállítás fotójával, kiadói papírkötés, jó állapotban.
15296.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Robert Descharmes, Gilles Néret: Salvador Dali 1904-1989. Fordította: Steiger Kornél. Köln-Bp., 1994, Taschen-Kulturtrade. Kiadói papírkötés, gazdag színes képanyaggal illusztrálva.
15297.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Bibliotheca Corviniana. The Library of King Matthias Corvinus of Hungary. Szerk.: Csapodi, Csaba - Csapodi-Gárdonyi, Klára. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15298.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15299.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Major Ervin: Fejezetek a magyar zene történetéből. Válogatott tanulmányok. Magyar Zenetudomány 8. Bp.,1967, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói félvászon-kötés.
15300.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft