Prévost, [Antoine François]: Histoire de Manon Lescaut et du chevalier des grieux. Párizs, é. n., Jules Tallandier. Későbbi díszes félbőr kötésben, jó állapotban.
Polyglot Pocket-Book, for English, German, French, Italian, Spanish and Portuguese. Conversation for the Use of Students and Travellers. Compiled by J. Strause. New York, 1855. William Radde. Korabeli félbőr-kötés, sérült gerinccel, kopottas borítóval, néhány foltos lappal, angol, német, francia, olasz, spanyol és portugál nyelven./ Contamporary half-leather-binding, with damaged spine, and worn c...
Homeri Odyssea latinis versibus expressa A Bernardo Zamagna Ragusino. Venetiis (Velence), 1783, Haeredes Balleonii, XXXIX+477 p. Korabeli félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban, latin nyelven. 1879-ből származó ex libris bejegyzéssel, Kecskemét, Kővári Lajos. (Ex libris Ladislai Kővári. Kecskemétini, Anno 1879. julius.) Bernardo Zamagna (1735-18...
Marc de Valette: The Direct Method for The Teaching of Modern Languages with Auxuliary Pictures. Second Book. Paris, 1914, Szerzői kiadás. Angol nyelven. Kiadói egészvászon kötésben / In English, linen binding.
The poetical works of John Milton. With notes of various authors. London, 1837. Holborn. Könyomatos címképpel. Szétvált fűzéssel. / With a lithographic image and parted tacking.
Trattinick, Leopold: Calliope und Flora oder poetische Unterhaltungen in den Gefilden der blühenden Natur. Bécs, 1840, Beck'schen Universitätsbuchhandlung. Kicsit kopott kartonált papírkötésben, egyébként jó állapotban.
25 kötet Karl May' gesammelte Weke sorozatból. Dresden-Freiburg, é.n., Karl May Schiftung-Karl May Verlag-Friedrich Ernst Fehsenfeld. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötésben, változó, többnyire viseltes állapotban, német nyelven. A kötetek többnyire kopottasak, egy részének gerince sérült, három kötet rossz állapotban./ 25 pieces of Karl May' gesammelte Weke series. Dresden-Freiburg, K...
Magyar-német szemléltető szótár. Bp., 1959, Terra. Kiadói egészvászon-kötés, magyar és német nyelven./ Hungarian-German Illustrative Dictionary. Linen-binding, in Hungarian and German language.