4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
A magyar büntetőjog gyakorlati kézikönyve a m. kir. csendőrség számára. Összeállították és magyarázzák Dr. Miskolczy Ágost, Pinczés Zoltán. I. kötet: Büntetőtörvénykönyv a bűntettekről és vétségekről. Bp., 1937, Stádium Sajtóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötésben, kopottas borítóval, laza kötéssel, foltos lapokkal, 30-73. oldalak között hiányos, 961-994. oldalak kijárnak.