Millok Sándor: A kínok útja. (Budapesttől-Mauthausenig.) Bp., é.n. (1945), Müller Károly Könyvkiadóvállalat. Második kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadozott borítószélekkel.
Codex Maimuni. Moses Maimonides Code of Law. The Illuminated Pages of the Kaufmann Mishneh Torah. Szerk.: Scheiber Sándor. h.n., 1984, Corvina, Helikon, Strassburger. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói papírtokban, angol nyelven. Szép állapotban./ Linen-binding, in paper cover, in cartoon case, in English langugage, in good condition.
3 db Olasz nyelvű judaika kiadvány: Umberto Cassuto: Nuove Iscrizioni Ebraiche di Venosa, Umberto Cassuto: Iscrizioni ebraiche a Bari, Italy A quarterly for the culutre and history of the Jews of Italy. Kiadta M. A. Sulwas. Kiadói papírkötés, olasz és héber nyelven. / Thre piecies of jewish publication from Italy. Paperbinding, in Italian and Hebrew language.
Szentírás. IV. A szent iratok. Zsoltárok, Példabeszédek, Jób, Énekek Éneke, Ruth, Siralmak, Kóhélet, Eszter, Dániel, Ezra és Nechemja Krónika. Izraelita Magyar Irodalmi Társulat Kiadványai XXIV. Budapest, 1907, Izraelita Magyar Irodalmi Társulat, 494 p. Kopottas egészvászon kötés, márványozott lapélekkel.
Michael Gold: Zsidók ha nincs pénzük. Fordította Bólyay Zoltán. Bp., 1935, Kosmos. Kiadói egészbőr kötésben, kopottas borítóval, sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, S. Szőnyi Lajos ex-libris-szével, linó.