15393.
299. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Konyha és kert
3 200 Ft
[Magyar Elek:] Az Ãnyesmester szakácskönyve. [Budapest, 1932,] Athenaeum, 592+1 p. Új, lényegesen bÅ‘vÃtett kiadás. Kiadói félvászon kötésben, kopottas borÃtóval, sérült kötéssel, pár lap meglazult.