Janka Gyula: Tanácsok miniatűrkönyv gyűjtőknek. Budapest, 1971, Egyetemi Nyomda. Kiadói díszes, aranyozott műbőr kötésben, kiadói kartontokban, magyar és német nyelven. Megjelent 500 példányban.
Janka Gyula: Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell. Bp., 1975, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, orosz és német nyelven, 3x2x1,5 cm.
Gábor Andor: Panoptikum. Budapest, 1978, Magyar Újságírók Szövetsége - Kossuth Könyvkiadó, 61 p. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés. Számozott (1200/895.) példány, fekete számozással. Jó állapotban.
Dr. Csorba Csaba, Seresné dr. Szegőfi Anna, Tóth Péter: Tiszakeszi. Miskolc, 1983, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon kötés. Megjelent 800 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Anyák napjára. Szerk.: Guba Jánosné. Feledy Gyula rajzaival. [Miskolc], 1985, [Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja]. Kiadói műbőr-kötés. Készült 250 példányban. Jó állapotban
BUÉK '84. Dr. Szilágyi Mihály: Boszorkányperek Tolna megyében.Szekszárd, 1984, Szekszárdi Nyomda Miniatűrkönyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Kodály Zoltán 1882-1967. Szerk.: Zoltai Dénes. Budapest, 1982, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói egészvászon, fémplakettel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Megjelent 4700 példányban.