15449.
299. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Dr. Burcsányi Gyula et al.: Az egészség enciklopédiája. Tanácsadó egészséges és beteg emberek számára. Bp., é.n., Enciklopédia Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas borítóval, gerinccel, egy kijáró lappal, kissé laza fűzéssel, képekkel illusztrálva.