Könyvek: Történelem Tételek száma: 85
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1553661
15227
299
Books: History
Mónus Áron: Összeesküvés: a nietzschei birodalom. Bp., 1994, Interseas Editions. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1553220
15228
299
Books: History
M. Creighton: A római nép. Athenaeum Kézikönyvtára. Bp., 1898, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, két lap (115-118 p.) kijár. 1570530
15229
299
Books: History
Éble Gábor: József nádor és Károly főherceg Pesten 1803/1804-ben. Bp., 1911, Franklin-Társulat. Kiadói papírkötés. 1569647
15230
299
Books: History
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményeken IV. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi összeesküvése. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban. 1599384
15231
299
Books: History
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés. 1599249
15232
299
Books: History
Ómolnár Miklós: 1956. október 23.-november 4. 12 nap, amely... Események, emlékek, dokumentumok. Bp., 1989, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1601299
15233
299
Books: History
Barátok a bajban. Lengyel menekültek Magyarországon 1939-1945. Bp., 1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1601373
15234
299
Books: History
Székely oklevéltár. Új sorozat. I. kötet. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Szerk.: Demény Lajos, Pataki József. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben. 1584355
15235
299
Books: History
Hans Delbrück: Weltgeschichte. IV. Neuzeit Die Revolutionsperiode von 1789 bis 1852. Berlin, 1931, Detusche Verlagsgesellschaft. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, német nyelven./ Linen-binding, with little bit damaged spine, in German language. 1584276
15236
299
Books: History
Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel. 1599540
15237
299
Books: History
Tanulmányok Erdély történetéről. Szerk.: Rácz István. Debrecen, 1988, Csokonai. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban. 1566467
15238
299
Books: History
Raffay Ernő: Trianon titkai, avagy hogyan bántak el országunkkal. Budapest, 1990, Tornado Dannenija, 191 p. Kiadói kissé kopottas papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft