Könyvek: Történelem

Tételek száma: 85

Mónus Áron: Összeesküvés: a nietzschei birodalom. Bp., 1994, Interseas Editions. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15227.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15228.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
3,43

15229.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
7,77
8,57

Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményeken IV. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban + Nagy Imre és bűntársai ellenforradalmi  összeesküvése. Kiadja a Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
15230.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Lévai Jenő: Raoul Wallenberg. Regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1988, ÁKV-Maecenas. Kiadói kartonált papírkötés.
15231.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Ómolnár Miklós: 1956. október 23.-november 4. 12 nap, amely...  Események, emlékek, dokumentumok. Bp., 1989, Szabad Tér Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15232.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Barátok a bajban. Lengyel menekültek Magyarországon 1939-1945. Bp., 1985, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15233.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

Székely oklevéltár. Új sorozat. I. kötet. Udvarhely széki Törvénykezési jegyzőkönyvek 1569-1591. Szerk.: Demény Lajos, Pataki József. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben.
15234.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

15235.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel.
15236.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

Tanulmányok Erdély történetéről. Szerk.: Rácz István. Debrecen, 1988, Csokonai. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban.
15237.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
2,29

15238.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
2,86

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft