https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 131

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő. Gyógyfürdő. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt. Színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötésben. A címlapja hiányzik.
15000.

Bosányi Béla: Szt. Lukácsfürdő. Gyógyfürdő. Budapest, é.n. (1905), Pátria Nyomdai Rt. Színes és fekete-fehér képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötésben. A címlapja hiányzik.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Budapest Műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai  Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerincekkel, de egyébként jó állapotban.
15001.

Budapest Műemlékei I-II. kötet. Szerk.: Pogány Frigyes. Írták: Horler Miklós, Entz Géza, Gerevich László et alii. Magyarország Műemléki Topográfiája IV., VI. kötet. Szerk: Dercsényi Dezső. Bp., 1955-1962, Akadémiai Kiadó. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerincekkel, de egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Keöpe Viktor: Japán két arca. Bp., é.n. (1943), Vörösváry, Ladányi Jánosné-ny.,206+1 p.+10 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Jó állapotban.
15002.

Dr. Keöpe Viktor: Japán két arca. Bp., é.n. (1943), Vörösváry, Ladányi Jánosné-ny.,206+1 p.+10 t. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
EUR
,
12,35
USD
Ajánlatok száma:
2
Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I. kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Budapest, 1931, Szent István-Társulat, Stephaneum-ny. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopással a borító sarkain, kis sérüléssel a gerincen, szövegközti képekkel és két kihajtható térképpel illusztrálva. Jó állapotban.
15003.

Dr. Kalmár Gusztáv: Küzdelmek a fehér halál országában I. kötet. A nagy sarkutatók szenvedései és győzelmei. Vezényi Elemér rajzaival. Budapest, 1931, Szent István-Társulat, Stephaneum-ny. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopással a borító sarkain, kis sérüléssel a gerincen, szövegközti képekkel és két kihajtható térképpel illusztrálva. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938), Révai-nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva.
15004.

Felvinczi Takács Zoltán: Buddha újtán a Távol-Keleten 1-2. kötet. SzEFHE könyvek. Kiadja: Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete. Bp., é.n. (1938), Révai-nyomda. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban, gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
EUR
,
10,00
USD
Ajánlatok száma:
0
A(rnold) Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or A Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. I. kötet. London, 1902, Macmillan. Első kiadás. KIadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, angol nyelven./ A. Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or a Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. First part. London, 1902, Macmillan. First edition. Linen-binding, with black and whit photos, illustrations, and one map, in English languages.
15005.

A(rnold) Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or A Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. I. kötet. London, 1902, Macmillan. Első kiadás. KIadói egészvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal, illusztrációkkal és egy kihajtható térképpel illusztrálva, angol nyelven./ A. Henry Savage Landor: Across Coveted Lands or a Journey from Flushing (Holland) to Calcutta, Overland. First part. London, 1902, Macmillan. First edition. Linen-binding, with black and whit photos, illustrations, and one map, in English languages.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.
15006.

A. J. Pannekoek: Geological History of The Netherlands. 'S-Gravenhage, 1956, Staatsdrukkerij en Uitgeverijbedrijf. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, szövegközti ábrákkal, és fekete-fehér fotókkal illusztrálva, angol nyelven./ Half-linen-binding, with worn cover, in English language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15007.

Kós Károly: Kalotaszeg. Kolozsvár, [1937], Erdélyi Szépmíves Céh, 278 p. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszloadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 278 l. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.
15008.

Kós Károly: Erdély. Az Erdélyi Szépmíves Céh 10 éves jubileumára kiadott díszloadás III. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh, 278 l. Kós Károly szövegközi és egészoldalas, részben színes linómetszeteivel. Kiadói egészvászon-kötésben. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15009.

Városi polgárok a századelőn. Történelmi állandó kiállítás a szolnoki Damjanich János Múzeumban. Szerk.: Szabó István. Szolnok, 1999, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
K. Kovács András (szerk.): Korondi sokadalom. Csíkszereda, 2002, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, szép állapotban.
15010.

K. Kovács András (szerk.): Korondi sokadalom. Csíkszereda, 2002, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. Bp., 1980, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.
15011.

Budapest gyógyfürdői és fürdői. Szerk.: Dr. Vitéz András. Bp., 1980, Panoráma. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz