15060.
299. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
15,54 EUR, 17,14 USD
Karl Baedeker: Oesterreich bis Triest bis zur Ungraisch-Galizischen Grenze. Lipcse, 1887, Karl Baedeker. 21. kiadás, VIII+282 p. Kiadó aranyozott egészvászon-kötés, térképekkel illusztrálva. /Line-binding, in German language.