https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 131

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1
15072.

Felső Olaszország. Szerk.: Németh Andor. Bp., 1929, Lloydkönyvek Kiadóvállalata (Lloyd útikönyvek). Számos térképmelléklettel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. / Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.
1
15073.

L. V. Bertarelli: Mittelitalien. Florenz und Rom. Griebens Reiseführer 202. Berlin-Milano, 1927, Grieben-Touring Club Italiano. Kiadói egészvászon kötés, viseltes borítóval, sok térképpel gazdagon illusztrálva. / Linen-binding, it illustrated with lot of maps, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
1
15074.

A. D. Tani: Neuer Führer Durch Rom und Umgebung. Róma, [1928], Enrico Verdesi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, feket-fehér fotókkal, térképekkel illusztrált kiadás, német nyelven. / Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Róma. Szerk.: Lontay László. Az illusztrációkat válogatta Láng Pálné. Regélő városok. Bp., 1965, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal.
1
15075.

Róma. Szerk.: Lontay László. Az illusztrációkat válogatta Láng Pálné. Regélő városok. Bp., 1965, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér illusztrációkkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,66
EUR
,
5,14
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés.
1
15076.

Vári Rezső: Történeti Intézetek Rómában. Adalék a legujabb kor tudománytörténelméjez. Budapest, 1916, MTA. Kiadói papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,15
EUR
,
4,57
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Roma il Vaticano. Roma, é.n., Richter Ernesto, 120 p. Fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz, francia, angol és német nyelven./ Roma il Vaticano. Roma, Richter Ernesto, 120 p. Paperbinding, with black and white photos, in Italian, French, English and German languages.
1
15077.

Roma il Vaticano. Roma, é.n., Richter Ernesto, 120 p. Fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz, francia, angol és német nyelven./ Roma il Vaticano. Roma, Richter Ernesto, 120 p. Paperbinding, with black and white photos, in Italian, French, English and German languages.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
5
 
Riccordo di Roma. Cento Vedute Classiche di Roma. Roma, é.n., Enrico Verdesi. Kiadói fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. Jó állapotban.
1
15078.

Riccordo di Roma. Cento Vedute Classiche di Roma. Roma, é.n., Enrico Verdesi. Kiadói fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,11
EUR
,
3,43
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Venezia. La Chiesa di S. Maria Gloriosa dei Frari. Milano, é.n., Bertarelli. Fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven./ Paperbinding, in black and white photos, in Italian languages.
1
15079.

Venezia. La Chiesa di S. Maria Gloriosa dei Frari. Milano, é.n., Bertarelli. Fűzött papírkötés, fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven./ Paperbinding, in black and white photos, in Italian languages.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Touring Club Italiano. Italien. De Blauen Führer. Herausgeber: Francis Ambriére. Paris,  1955 Les Guides Bleus Hachette. Kiadói egészvászon-kötésben, számos térképpel.
1
15080.

Touring Club Italiano. Italien. De Blauen Führer. Herausgeber: Francis Ambriére. Paris, 1955 Les Guides Bleus Hachette. Kiadói egészvászon-kötésben, számos térképpel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
100 Ft
0,26
EUR
,
0,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Frankfurt a. M. und der Taunus. Griebens Reisebücher 31. Berlin, 1903, Albert Goldschmidt. Kiadói papírkötésben, térképekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language, in good condition.
1
15081.

Frankfurt a. M. und der Taunus. Griebens Reisebücher 31. Berlin, 1903, Albert Goldschmidt. Kiadói papírkötésben, térképekkel, német nyelven. Jó állapotban./ Paperbinding, in German language, in good condition.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Josef Glaser, Heinz Glaser: Führer duch Schönbrunn. Wien, 1952, Paul Kaltschmid. Második kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
1
15082.

Josef Glaser, Heinz Glaser: Führer duch Schönbrunn. Wien, 1952, Paul Kaltschmid. Második kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér illusztrációkkal, német nyelven./ Paperbinding, in German language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,59
EUR
,
2,86
USD
Ajánlatok száma:
0
 
Illustrierter führer durch Venedig. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. , Woerl's Reisebücher-Verlag. 13. kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel, és egy kihajtható térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in german language.
1
15083.

Illustrierter führer durch Venedig. Woerl's Reisehandbücher. Leipzig, é.n. , Woerl's Reisebücher-Verlag. 13. kiadás. Kiadói papírkötés, fekete-fehér képekkel, és egy kihajtható térképpel, német nyelven./ Paperbinding, in german language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,07
EUR
,
2,29
USD
Ajánlatok száma:
0
 

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz