Vujicsics Sztoján: Szentendre. Tahin Gyula fotóival. Bp., 1985, Corvin. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven./Stojan Vujicic: Szentendre, with photos of Tahin Gyula. Paperbinding, in German language.
Dr. Remete László: A Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár története. Bp, 1966, Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötés, a kötéstáblák belseje és az védőlapok foltosak, volt könyvtári példány, fekete-fehér fotókkal.
Stella Court Treatt: Fokvárostól Kairóig. Autó-túra Afrikán keresztül. Fordította Zigány Árpád. Budapest, é.n., Palladis Rt. Kiadói papírkötés. A kötése sérült, pár lap kijár.
Dékány András: A huszadik század világvándorai. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, térképmelléklettel, fekete-fehér fotókkal.
Vegyes könyvtétel, 4 db: Barangolások a soproni erdőkben. Szerk.: Dr. Gimes Endre. Bp., 1975, Panoráma. Átkötött félvászon-kötés, volt könyvtári példány. Dr. Ujvárosi Miklós, Tóth Imre: A vácrátóti botanikus kert. Vácrátót, 1979, MTA Botanikai Kútatóintézete. Kiadói tűzött papírkötés. Papp József: A zirci arborétum. Veszprém, 1983, MÉM Veszprémi Állami Erdőrendezőség. Kiadói tűzött papírkötés. ...