Richard Hertwig: Lehrbuch der Zoologie. Mit 588 Abbildungen im Texte. Elfte Auflage. Jena, 1916, Gustav Fischer. Kiadói egészvászon-kötésben, eredeti papírborítóban.
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
1934 - A magyar sebésztársaság munkálatai. XX. naggyűlés. Bp., 1934. M. Sebésztársaság. 231 p. Korabeli, kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó félvászonkötésben.
Dr. Kress D.H.: Egészség és jólét. Hogyan érhető el? Második kiadás. Bp., é.n. Élet és Egészség. 151 p. Számos szövegközti és egész oldalas fényképpel, illusztrációval. Kopottas, kissé sérült, illusztrált kiadó egészvászon-kötésben.