Forum folyóirat II. évfolyam 5. szám. 1947 május Budapest, 1947, Hungária Hírlapnyomda Rt. Ragasztott papírkötés, 400 p. A gerincéről a borító félig levált.
1927 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.
1928 Der Baumeister. Monatsheft für Architektur und Baupraxis. XXVI. évfolyam 1-6,9-12.+Melléklet 2-6,9-12+Táblák 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Átkötött kopottas félvászon-kötés, kijáró lapokkal, fekete-fehér fotókkal, német nyelven. Nem teljes. Hiányos./ XXVI Year 1-6,9-12.+Appendices 2-6,9-12.+ Tables 1-6,8-25,28-63,84-93. München, Georg D. W. Callwey. Half-linen-binding, w...
1929 Német vegyiárú forgalmazó cég képes ismertető füzete, a különböző vegyi anyagok elkészítésének módjaival, benne néhány parfüm címke. Egy lapon szakadás. / 1929 German chemical-ware company. Picture booklet with advertising. 264p. + XII.