Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1579970
19000
299
26000
Jewellery
Zenith ezüst (Ag.) tokos zsebóra, niello díszítése erősen kopott, működik, jelzett, számlapon alig látható hajszál repedéssel 1555661
19001
299
26000
Jewellery
Ezüst (Ag.) Omega zsebóra, jelzett, működik, bruttó 70,9 g 1574948
19002
299
Jewellery
Ezüst(Ag) indamintás áttört gyűrű, jelzett, méret: 6,8 g 1574714
19003
299
Jewellery
Ezüst(Ag) sas függő, jelzés nélkül, 2,5x2 cm, nettó: 3,4 g 1574949
19004
299
Jewellery
Ezüst(Ag) csigamintás karperec, jelzett, d: 6,3 cm, nettó: 19,8 g 1581618
19005
299
Jewellery
Ezüst(Ag) sárkányos függő, jelzett, 4,7x1,4 cm, nettó: 4,2 g 1574936
19006
299
Jewellery
Ezüst(Ag) nagyszemű anker karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 17,5 g 1581373
19007
299
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 4,5x2,7 cm, nettó: 3,5 g 1581477
19008
299
Jewellery
Ezüst(Ag) keleti mintás gyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 9,6 g 1581527
19009
299
Jewellery
Ezüst(Ag) fehér és kék szintetikus kövekkel díszített pók, jelzett, 3x2,7 g, bruttó: 3,1 g 1581327
19010
299
Jewellery
Ezüst(Ag) rózsaszemes nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 10,2 g 1581317
19011
299
Jewellery
Ezüst(Ag) nagy szemű pancer karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 38,3 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft