Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 92

Zenith ezüst (Ag.) tokos zsebóra, niello díszítése erősen kopott, működik, jelzett, számlapon alig látható hajszál repedéssel
19000.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Ezüst (Ag.) Omega zsebóra, jelzett, működik, bruttó 70,9 g
19001.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Ezüst(Ag) indamintás áttört gyűrű, jelzett, méret: 6,8 g
19002.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ezüst(Ag) sas függő, jelzés nélkül, 2,5x2 cm, nettó: 3,4 g
19003.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ezüst(Ag) csigamintás karperec, jelzett, d: 6,3 cm, nettó: 19,8 g
19004.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ezüst(Ag) sárkányos függő, jelzett, 4,7x1,4 cm, nettó: 4,2 g
19005.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ezüst(Ag) nagyszemű anker karkötő, jelzett, h: 19 cm, nettó: 17,5 g
19006.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ezüst(Ag) kereszt függő, jelzett, 4,5x2,7 cm, nettó: 3,5 g
19007.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ezüst(Ag) keleti mintás gyűrű, jelzett, méret: 61, nettó: 9,6 g
19008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ezüst(Ag) fehér és kék szintetikus kövekkel díszített pók, jelzett, 3x2,7 g, bruttó: 3,1 g
19009.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ezüst(Ag) rózsaszemes nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 10,2 g
19010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ezüst(Ag) nagy szemű pancer karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 38,3 g
19011.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft