Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 45
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419150
10524
300
Ex libris - small-graphics
Meskó Anna (1943-2010)- Póka György (1944-): Ex libris Kovács Margit. Linó, papír, jelzett, 13x10 cm 1542964
10525
300
Ex libris - small-graphics
Nagy Sándor (1869-1950): Horváth Károly könyve, ex libris, klisé, papír, jelzett a klisén, 13×9 cm 1419019
10526
300
Ex libris - small-graphics
Herbert Ott(1915-?): 2 db ex libris (Irma Zeitner, Lenze). Fametszet, papír, jelzett, 5×5-10×7 cm 1560346
10527
300
Ex libris - small-graphics
Prihoda István (1891-1956): Erotikus ex libris, Lucy könyve. Rézkarc, papír, jelzett, 14,5×12 cm 1533920
10528
300
Ex libris - small-graphics
Ladislav Rusek (1927-2012): Mikoláš Aleš (1852-1972), linó, papír, jelzett, számozott (33/60), hátulján feliratozva, 29,5×21 cm 1419262
10529
300
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1419261
10530
300
Ex libris - small-graphics
Schorr Tibor (?-?): Lustig István erotikus ex libris. Klisé, papír, jelzett a klisén, 12x10 cm 1595248
10531
300
Ex libris - small-graphics
Tompos Ernő (1907-1989): Ex libris Klári. Linó, papír, jelzett a linón, 8×7 cm 1419234
10532
300
Ex libris - small-graphics
Väino Tönisson(?-?): Ex libris Aadu Ritso Pere. Fametszet, papír, jelzett, 9x7 cm 1434178
10533
300
Ex libris - small-graphics
Virgilio Tramontin (1908-2002): Ex Libris Evaristo Navarra. Rézkarc, papír, jelzett, 4.5×4.5 cm 1434180
10534
300
Ex libris - small-graphics
Virgilio Tramontin (1908-2002): Ex Libris Gianni Mantero. Rézkarc, papír, jelzett, 4×3 cm 1604875
10535
300
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Boros Pál. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 8×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft