https://darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Festmények és grafikák

Tételek száma: 187

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Allé Teréz (1940-): Vénasszonyok nyara. Tus, papír, jelzett, 42×39 cm
10000.
 

Allé Teréz (1940-): Vénasszonyok nyara. Tus, papír, jelzett, 42×39 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
EUR
,
12.000
USD
,
0.010
BTC
Ajánlatok száma:
9
Ábrahám Rafael (1929-2014): Kidőlt kerítés. Színes linó, papír, jelzett, 27×19 cm
10001.
 

Ábrahám Rafael (1929-2014): Kidőlt kerítés. Színes linó, papír, jelzett, 27×19 cm

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
EUR
,
12.000
USD
,
0.010
BTC
Ajánlatok száma:
0
Ámos jelzéssel: Templom oszlopok. Tus, papír, üvegezett keretben, 44×29 cm
10002.
 

Ámos jelzéssel: Templom oszlopok. Tus, papír, üvegezett keretben, 44×29 cm

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
EUR
,
20.000
USD
,
0.017
BTC
Ajánlatok száma:
0
Ámos jelzéssel: Angyal. Vegyes technika, papír, szakadással, felcsavarva, 60×43 cm
10003.
 

Ámos jelzéssel: Angyal. Vegyes technika, papír, szakadással, felcsavarva, 60×43 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
EUR
,
12.000
USD
,
0.010
BTC
Ajánlatok száma:
1
Badacsonyi Sándor (1949-): Poe illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×27 cm
10004.
 

Badacsonyi Sándor (1949-): Poe illusztráció. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 36×27 cm

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.339
EUR
,
24.000
USD
,
0.020
BTC
Ajánlatok száma:
0
Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm
10005.
 

Bakányi Gyula (1955): Mezsgye, szén, papír, jelzett, 21x30cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.712
EUR
,
3.200
USD
,
0.003
BTC
Ajánlatok száma:
1

Árverési szűrés

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink


Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés