1907 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XVIII. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+ A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. VIII. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+384+2+316 p.+3 t. (színes) Teljes!
1908 Ethnographia. A Magyar Néprajzi Társaság értesítője. Szerk.: Dr. Munkácsi Bernát, Dr. Sebestyén Gyula. XIX. évfolyam. Bp., Magyar Néprajzi Társaság.+ A Magyar Nemzeti Múzeum Néprajzi Osztályának Értesítője. Az "Ethnographia" melléklete. Szerk.: Dr. Semayer Vilibáld. IX. évf. Bp., Magyar Nemzeti Múzeum. Korabeli átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, IV+398+IV+224 p.+3 t. (színes) Teljes!
1909-1910 Zászlónk. 1909 szeptember-1910 június VIII. évf. 1-10. szám. Kiadja Regnum Marianum. Bp., Stephaneum-ny. Átkötött korabeli félvászon-kötés, sérült gerinccel, 59/60. oldal hiányzik, 61/62.-83/84. oldal szakadt, és kijár, az eredeti borítókat bekötötték.
1910 The Amateur Photographer & Photographic News újság 3 db lapszáma (1332., 1334., 1336.) számos érdekes írással és sok reklámmal, egybekötve, helyenként körbevágva, vászonkötésben, jó állapotban /
Vol. 1332., 1334. and 1336., with interesting writings and a lot of adveritsements, bound together, with several cut pages, cloth binding in good condition
1910 Fehér Kereszt Országos Lelencház Egyesület naptára. Kiadói szecessziós díszítésű egészvászon kötésben. Benne a Fehér Kereszt egy körlevelével. A borítója némileg kopott, napszítta.