https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 54

Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11079.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.847
60.000
0.050
BTC
11080.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
115.254
136.000
0.113
BTC
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11081.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27.119
32.000
0.027
BTC
Herendi indiai kosár mintás porcelán hármas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33x33 cm
11082.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
135.593
160.000
0.133
BTC
Herendi Apponyi mintás lapos tányér készlet (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm (6×)
11083.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
37.288
44.000
0.037
BTC
14
Herendi Apponyi mintás kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×25,5 cm
11084.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.729
28.000
0.023
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy