https://darabanth.com/

Porcelán

Tételek száma: 54

Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11079.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
50.336
54.745
0.050
BTC
11080.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
34 000 Ft
114.094
124.088
0.113
BTC
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11081.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
26.846
29.197
0.027
BTC
Herendi indiai kosár mintás porcelán hármas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33x33 cm
11082.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
134.228
145.985
0.133
BTC
Herendi Apponyi mintás lapos tányér készlet (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm (6×)
11083.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
36.913
40.146
0.037
BTC
14
Herendi Apponyi mintás kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×25,5 cm
11084.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
23.490
25.547
0.023
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;
Fizetési határidő: június 30.

301. aukció:
Megtekintés: július 3 - 6 között;
Tételek átvétele: július 10-én, 10 órától;
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy