Porcelán

Tételek száma: 54

Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11079.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
11080.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Herendi porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11081.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Herendi indiai kosár mintás porcelán hármas kínáló, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 33x33 cm
11082.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Herendi Apponyi mintás lapos tányér készlet (6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25,5 cm (6×)
11083.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
14
Herendi Apponyi mintás kínáló tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 24×25,5 cm
11084.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Herendi Apponyi mintás leveses csésze + alj (3 dl), kézzel festett, jelzett, hibátlan
11085.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Herendi Apponyi mintás tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:25 cm
11086.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Herendi Apponyi mintás süteményes tányér készlet ( 6db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:21 cm (6×)
11087.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
16
Herendi Viktória mintás, tányér, áttört díszítéses kézzel festett, jelzett, hibátlan, 23,5 cm
11088.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
11089.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, kopott, m: 15,5 cm
11090.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft