1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Aquincumi gyurgyalag, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 10 cm + Drasche boci, kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal, m: 8 cm