Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/300/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Porcelan~7/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-lampatest-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-23~II1607394
1607394
11079
300
15000
Leírás: Herendi Viktória mintás porcelán lámpatest, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
: vörös_iván