cca 1920-1930 Verkehers und Reisekarte von Österreich und Süd-Bayern, 1.600.000, Bécs, Kartographisches Früher Militärgeographisches Institut, német nyelven, kissé gyűrött borítóval, 63x105 cm./
cca 1920-1930 Verkehers und Reisekarte von Österreich und Süd-Bayern, 1.600.000, Vienna, Kartographisches Früher Militärgeographisches Institut, in German language, with a little creasing cover, 63x105 cm.
cca 1914 Krakkó és környékének katonai térképe, 1:200.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, hajtásnyomokkal, 43x62 cm./
cca 1914 Military map of Krakow and surroundings, 1:200.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, folded, 43x62 cm.
Schwicker, J[ános] H[enrik]: Általános földrajz, különös tekintettel az Osztrák-Magyar Monarchiára. A népiskolák felső, s a polgári és középtanodák alsó osztályaik számára. Pest, 1871, Aigner Lajos. Számos érdekes leírással. Kissé vetemedett állapotban, kopott félvászon kötésben.
cca 1913 Tarvis (Travisio) katonai térképe, 1:75.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, 48x61 cm./ cca 1913 Military map of Travis (Travisio), 1:75.000, K.u.K. Militärgeographisches Institut, 48x61 cm.
Ravenstein Deutsche Kriegskarten, 4 db:
Olt-Frankreich mit Beikarte Umgegend Paris, Kriegskarte Nr. 4., 1:300.000, Frankfurt am Main, Ravenstein, német nyelven. 79x110 cm.
Belgien und angrenzendes Frankreich, Kriegskarte Nr. 3., 1:300.000, Frankfurt am Main, Ravenstein, német nyelven, kis szakadással, a borító egyik fele hiányzik, 79x110 cm.
Polen, Nördliche hälfte gegen Polen und Westpreußen, Kriegskarte 8., 1:300.000, Frankfurt am Main, Ravenstein, német nyelven, ketté szakadt borítóval, 80x110 cm.
Polen, Südliche hälfte gegen Schlesien und Oesterreich, Kriegskarte 8., 1:300.000, Frankfurt am Main, Ravenstein, német nyelven, 81x110 cm./
4 pieces of Ravenstein Deutsche Kriegskarten, in German language.