https://darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek

Tételek száma: 42

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1837 Károlyi-Patty Károlyi család nemesi lajstromba vételi okirata. Károlyi István (később Trattner-Károlyi István (1794-1863) nyomdatulajdonos, ügyvéd, író) és testvére Károlyi János és családjuk részére, Pest-Pilis-Solt Vármegye, számos aláírással, köztük a vármegye főjegyzőjének, Nagy Istvánnak és számos táblabírónak az aláírásával, szárazpecséttel, magyar és latin nyelven, rossz állapotban, hiánnyal, szakadással, 6 p.
11881.
 

1837 Károlyi-Patty Károlyi család nemesi lajstromba vételi okirata. Károlyi István (később Trattner-Károlyi István (1794-1863) nyomdatulajdonos, ügyvéd, író) és testvére Károlyi János és családjuk részére, Pest-Pilis-Solt Vármegye, számos aláírással, köztük a vármegye főjegyzőjének, Nagy Istvánnak és számos táblabírónak az aláírásával, szárazpecséttel, magyar és latin nyelven, rossz állapotban, hiánnyal, szakadással, 6 p.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
EUR
,
21.898
USD
,
0.020
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás
1843 alszászi Vitál Alajos bűvész, jogász író saját kézzel írt levele bírósági ügyben pozsonyi táblabírónak
11882.
 

1843 alszászi Vitál Alajos bűvész, jogász író saját kézzel írt levele bírósági ügyben pozsonyi táblabírónak

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
5.369
EUR
,
5.839
USD
,
0.005
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
1 600 Ft
1870 Hegedűs Sándor (1847-1906) közgadász, miniszter, író saját kézzel írt szerelmes levele Jókay Jolánnak 4 beírt oldal
11883.
 

1870 Hegedűs Sándor (1847-1906) közgadász, miniszter, író saját kézzel írt szerelmes levele Jókay Jolánnak 4 beírt oldal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
EUR
,
21.898
USD
,
0.020
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
6 000 Ft
cca 1870-1890 Különféle levelek a Nyáry-család hagyatékából, összesen 10 db
11884.
 

cca 1870-1890 Különféle levelek a Nyáry-család hagyatékából, összesen 10 db

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
EUR
,
21.898
USD
,
0.020
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
6 000 Ft
1887 Berzencei Festetich kastélyból származó, vasból öntött trófea, melyet feltehetőleg Habsburg Rudolf trónörökös ejtett el, amikor Magyarországon vadászott. Az eredetit elvitte, de a Festetichek kérésére készült másolat belőle. Egy hasonló trófea a berzencei múzeumban is megtalálható. A trófea belső részén a Festetichek leltári száma található. Restaurált. Vadászattörténeti ritkaság! /  1887 Trophy of Crown prince Rudolf Hapsburg shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. It is made from cast iron and it has the record number of the dukes inside. Stories say that the original of the trophy was taken by Rudolf and the copy was made for the order of count Festetich. Retored. Hunters relic. 27 cm
11885.
 

1887 Berzencei Festetich kastélyból származó, vasból öntött trófea, melyet feltehetőleg Habsburg Rudolf trónörökös ejtett el, amikor Magyarországon vadászott. Az eredetit elvitte, de a Festetichek kérésére készült másolat belőle. Egy hasonló trófea a berzencei múzeumban is megtalálható. A trófea belső részén a Festetichek leltári száma található. Restaurált. Vadászattörténeti ritkaság! / 1887 Trophy of Crown prince Rudolf Hapsburg shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. It is made from cast iron and it has the record number of the dukes inside. Stories say that the original of the trophy was taken by Rudolf and the copy was made for the order of count Festetich. Retored. Hunter's relic. 27 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
134.228
EUR
,
145.985
USD
,
0.133
BTC
Ajánlatok száma:
1
Eladási ár:
40 000 Ft
18.. Berzencei Festetich kastélyból származó, trófea, melyet a rajta lévő felirat tanúsága szerint Metternich gróf őméltósága lőtt június 16-án. A felirat többi része nem olvasható. Hátoldalán a Festetichek leltári számával. A trófea sérült. /  18.. Trophy of Count Metternich. Shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. With record number of the Festetich family. Damaged 65 cm
11886.
 

18.. Berzencei Festetich kastélyból származó, trófea, melyet a rajta lévő felirat tanúsága szerint Metternich gróf őméltósága lőtt június 16-án. A felirat többi része nem olvasható. Hátoldalán a Festetichek leltári számával. A trófea sérült. / 18.. Trophy of Count Metternich. Shot in the woods of Berzence. The trophy comes from the castle of Berzence, owned by the Festetich duke family. With record number of the Festetich family. Damaged 65 cm

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
134.228
EUR
,
145.985
USD
,
0.133
BTC
Ajánlatok száma:
0
  Kosárba
  Eltávolítás

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Árverési szűrés

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés