Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 265

15528.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15529.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15530.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Legujabb és legteljesebb általános levelező önügyvéd és házititkár. Szerk.: Vajda László. Bp.,é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny, 251+1 p.Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borító sarkokkal, de belül szép állapotban.
15531.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Császár Ferenc: Görög-római mythológiai zsebszótár. Bp., 1844, Trattner-Károlyi-ny.,XV+522 p.+19 t. (litográfiák.) Átkötött modern félvászon-kötésben, a címoldal, az utolsó 4 lap,és az elülső szennylap hiányzik, a lapok foltosak, 229/230. oldal szakadt, 513-520. között a lapok kijárnak.
15532.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Mándy Iván: Csutak a színre lép. Bp., 1957, Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Réber László rajzaival. Első kiadás.
15533.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
A hulladémon huszonöt meséje. Szanszkrit tündérmesék. Szanszkritból fordította, az utószót és a jegyzeteket írta: Vekerdi József. Lóránt Lilla illusztrációival. Népek meséi. Bp., 1965, Európa. Színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15534.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pálóczi Horváth Lajos: Népünk dalai. A magyar népdal nemzeti jelentősége. Bp., (1941), Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 133 p. Kiadói papírkötés, a címoldal sérült, hiányos, de egyénként jó állapotban.
15535.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15536.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15537.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15538.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Charles Perrault: Mesék. Illusztrálta K. Lukáts Kató. Bp., 1965, Magyar Helikon. Színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói egészbőr-kötésben. Számozott példány (700/155.) példány.
15539.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft