Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 265

15540.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15541.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15542.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. IV-V. kötet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kissé kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, de belül jó állapotban.
15543.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15544.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Arany László munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Kozma Andor. Bp., 1904, Franklin Társulat. Magyar Remekírók sorozat 52. Kiadói illusztrált, dombornyomott egészvászon kötésben.
15545.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gömöri Jenő Tamás, Jaczkó Olga: Ítéletidő. (Nem a háború, a béke a bűnös.) Az elszakított magyarság regénye. I. kötet: Mentsétek meg lelkeinket. Bp., 1936, Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat, 476 p. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
15546.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15547.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
15548.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15549.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
[Erich] Ludendorff: Das Marne-Drama. Der Fall Moltte-Hentsch. München,(1934),Ludendorff Verlag. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, in German language.
15550.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
[Erich] Ludendorff: Tannenberg. Zum 20. Jahrestag der Schlacht. München, é.n.,Ludendorff Verlag, 45+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, térképekkel illusztrált, német nyelven./ Paperbinding, with maps, in German language.
15551.

[Erich] Ludendorff: "Tannenberg." Zum 20. Jahrestag der Schlacht. München, é.n.,Ludendorff Verlag, 45+2 p. Kiadói tűzött papírkötés, térképekkel illusztrált, német nyelven./ Paperbinding, with maps, in German language.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft