5 000 Ft
12,95 EUR, 14,29 USD
Báró Eötvös József: A nővérek. Regény. Budapest, 1890, Ráth Mór. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett illusztrált egészvászon kötés, aranyozott lapélekkel, Aufrecht és Goldschmied kiadó díszes, bibliofil kötésében, mely Gottermayer Nándor műhelyében készült, a gerincénél kisebb sérüléssel és kopással, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, de alapvetően jó állapotban.