4 000 Ft
10,36 EUR, 11,43 USD
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, az elülső kötéstáblán Hegedüs László szecessziós rajzával illusztrálva, Gottermayer N.-féle kötés, festett lapélekkel, néhol foltos lapszélekkel, egy-két helyen a lapokon kisebb szakadásokkal, az elülső előzéklap hiányzik, a hátsó előzéklap és a tartalomjegyzék kijár. Egyetlen kiadás.