Pesti Napló könyvek, 10 db:
Aldous Huxley: Légnadrág és Társai. Fordította Bálint György, Boccaccio legszebb novellái. Fordította R. Vay József, Pirandello legszebb novellái. Fordította Gáspár Miklós, Halottak, akik élnek. Huszonhárom magyar elbeszélő. Szerk.: Kárpáti Aurél, Alfred de Musset: A század gyermekének vallomása. Fordította Benedek Marcell, Móricz Zsigmond: Bál, Tápay-Szabó László: Az emberiség története, Öltözködés és divat,
Művelt és udvarias ember a XX. században, A sport.
Bp., én., Pesti Napló Rt. Kiadói egészvászon kötés, ex libris-szel. Jó állapotban.
Kóbor Tamás válogatott munkái 4 kötet:
Budapest I-II, Ki a gettóból, Aranyhajú Rózsika. Bp., é.n., Béta, Kiadói aranyozott egészvászon kötés, változó állapotban, többnyire kopottas borítóval, a Ki a gettóból és az Aranyhajú Rózsika c. könyvek gerince sérült, belül alapvetően jó állapotban vannak.
Vegyes könyvtétel, 9 db:
Új Testamentom. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1922, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói megviselt egészvászon-kötés.
Új Testamentom. Fordította Károli Gáspár. Bp., 1927, Brit és Külföldi Biblia-Társulat. Kiadói megviselt egészvászon-kötés.
Német-magyar és magyar-német szótár. II. kötet: Magyar-német rész. Szerk.: Bitter Illés és Dr. Puhr Ferenc. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Átkötött egészvászon-kötés. Jó állapotban.
Móra Ferenc: Aranykoporsó I. Móra Ferenc Munkái Jubileumi Díszkiadás. Bp., é.n., Genius. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
Walter B. Pitkin: Negyven évvel kezdődik az élet. Forította Benedek Marcell. Bp., 1937, Grill Károly Könyvkiadóvállalata. Kiadói egészvászon-kötés.
André Gide: Meztelen. Fordította Gyergyai Albert. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
Emil Ludwig: Az ember fia. Egy próféta története. Fordította Benedek Marcell. 15 Rembrandt rajzzal. Halhatatlan könyvek. Bp., é.n., Dante. Kiadói félbőr kötés. Jó állapotban.
Ady Endre Összes Versei. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban.
Széchényi Zsigmond: Nahar. Indiai útinapló. Bp., 1967, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói, kopottas gerincű egészvászon-kötésben, ex libris-szel, belül alapvetően jó állapotban.
Édes Gergely: Eredeti oktató mesék. Magyar Irodalmi Ritkaságok 8. Bp., 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, a gerincről a papírboríték hiányzik.
Blaskó Mária: Multvári leányok. Márton Lajos rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat. Kiadói foltos, kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
Dr. Czeizel Endre: Aki költő akar lenni, pokolra kell annak menni? Magyar költő-géniuszok testi és lelki betegségei. Bp., 2001, GMR Reklámügynökség. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Radó Oszkár, Sivó Róbert: Kincsem, Aranyos, Imperial és a többiek... A lovassport krónikája. Bp., 1966, Sport. Kiadói kissé kopottas egészvászon-kötés.
Gyulai Pál: Katona József és Bánk bánja. Bp., 1907, Franklin-Társulat, 288 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott kopottas egészvászon-kötés, ceruzás-tollas aláhúzásokkal, intézményi bélyegzővel.
Friedrich Kraft, Peter Blanchard: Neuer Plutarch, oder kurze Lebensbeschreibungen der berühmtesten Männer un Frauen aller Nationen von den ältesten bis auf unsere Zeiten. Erster Band. Pest, 1815, C. A. Hartleben, 1 t.+ VI+312 p.+8 t. Korabeli egészbőr kötés, kissé viseltes, kopottas, foltos borítóval, foltos lapokkal, német nyelven./
Leather-binding, the cover is worn, and spotty, and the pages are spotty. in German language.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.