Wilhelm Röpke: A harmadik út. (Korunk társadalmi válsága.) Bp., é.n. (1943), Aurora. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé viseltes állapotban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban.
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Budapest,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopottas gerinccel és borítóval, laza, kissé sérül fűzéssel, Gábor Pál ex libris-szével.
Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap foltos, a hátsó szennylap firkált.
Babits Mihály: A torony árnyéka. Mesék és novellák. Bp., é.n. (1931), Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt., 248+2 p. Első kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval.
Hans Holbein's Todtentanz in 53 getreu nach den Holzschnitten lithographirten Blaettern. Hrsg. von J. Schlotthauer. Mit erklärendem Texte.
München. 1832. Schlotthauer, 53 Litho képpel / With 53 Litho illustrations(1 kép és a borító hiányzik / 1 picture and the cover missing)