Dobossy László: Cseh-magyar szótár./ Cesko-madarsky slovník. Bp., 1960, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon, kisebb folttal az első kötet két alsó sarkánál, de egyébként jó állapotban, magyar és cseh nyelven.
Magyar Irodalmi Lexikon. Szerk.: Dr. Ványi Ferenc. Budapest, 1926, Studium. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
Magyarország Bibliographiája IV. 1712-1860. Könyvészeti kimutatása a Magyarországban s hazánkra vonatkozólag külföldön megjelent nyomtatványoknak. Szerk.: Petrik Géza. A bevezetést írta Szilágyi Sándor. Budapest, 1892, Pallas Rt. Modern egészvászon kötés, kissé foltos lapokkal, és borítóval. Jó állapotban.
Elizabeth Bigham: Afrikanischer Perlenschmuck. München, 2000, Ars Edition. Kiadói kartonált kötés, német nyelven, hiányos melléklettel. / Paperbinding, in German language.
Altai Rezső: A német nyelvnek szóban, írásban és olvasásban tanító nélkül való alapos elsajátitására. Lingua zsebnyelvtanok. Bp., (1911), Lingua Kiadó és Könyvkereskedelmi Rt. Kiadói papírkötés, kopottas, a borító egyik sarka sérült, hiányos.
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyüjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Ötödik módosított és bővített kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a vászonra kasírozták, festett lapélekkel, de egyébként jó állapotban.
Jászai Mari emlékiratai. Sajtó alá rendezte: Lehel István, illusztrálta Haranghy Jenő. Budapest, én., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötésben, sérült gerinccel.