Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 265
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1606203
15565
300
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Romhányi József: Misi meséi. Bp., 1979, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés.
Bajor Andor: A csodálatos esernyő. Cseh Gusztáv rajzaival. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. Jó állapotban. 1606114
15566
300
Gorkij: Ilja gyermekkora. Mesék és elbeszélések. Fordította Havas András Károly, Makai Imre, Rab Zsuzsa, Szőllősy Klára. Kass János rajzaival illusztrálva. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Második, bővített kiadás. Kiadói illusztrál félvászon-kötés, kopottas borítósarkokkal. 1606254
15567
300
A kis festő. Rajzolta: Tahi-Toth Nándor. Bp., é.n., Minerva. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1608747
15568
300
A molnár, a fia meg a szamár. Tankó Béla rajzai. Bp., Offset. Elején halvány ceruzás firkával. 1605481
15569
300
Világjáró varázscipők sorozat 2 kötete:
Sevilliai altatódal. Spanyol versek és mesék gyerekeknek. Válogatta és szerkesztette Teresa de La Vega és Dobos Éva. Rényi Krisztina illusztrációival. Bp., 1988, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Göndörű nyírfácska. Orosz versek és mesék gyerekeknek. Válogatta és szerkesztette Ágai Ágnes. Molnár István rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1606272
15570
300
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Mérei Ferenc, V. Binét Ágnes: ablak-zsiráf. Rajzolta Szecskó Tamás, Szecskó Ágnes. Bp.,1999, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
T. Aszódi Éva (szerk.): Nefelejcs. Szyksznian Wanda rajzaival. Bp.,1986, Móra. Ötödik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
Petar Mardesics: Kolumbus Kristóf. Vladimir Kirin illusztrációival. Újvídék, 1960, Forum. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval. 1606237
15571
300
Vegyes könyvtétel, 3 db:
A megpatkolt boszokrány. Válogatta Nagy Zoltán. Hetedhét Magyarország. Lengyel Rita rajzaival. Bp., 1987, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Mira Jaworczakowa: Majka. Fordította Cservenits Jolán. Hanna Krajnik rajzaival. Bp.,1980, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Milena Lukesová, Bohumil Ríha: Állatvilág képekben. Fordította Sebők Éva, Kulcsár Ferenc. Jan Kudlácek illusztrációval. Kiadói kartonált papírkötés. 1606227
15572
300
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Tordon Ákos: A rézorrú tündér. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Tordon Ákos: Mesék a kisfiúról, aki voltam. Gaál Éva rajzaival. Bp., 1986, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
Garabó Gereben. Debreczeni Gyöngyi és Ottlik Géza meseátdolgozásai. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp., 1983, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1580876
15573
300
Szepes Mária: Pöttyös Panni naplója. Rajzolta F: Györffy Anna. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó, 76+3 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban. 1606130
15574
300
Szélördög. Bácskai népmesék. Bp.-Újvidék, 1971, Móra-Forum. Kiadói kartonált papírkötés. 1518463
15575
300
Paulette Bourgeois, Brenda Clark: Franklin világgá megy. Fordította Csorba Tünde. Bp., 2001, Lilliput. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. 1496202
15576
300
Altay Margit: Az én babáim. Bp., é. n., Móra. Kiadói illusztrált félvászon kötésben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft