Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., 1918, Athenaeum. Második kiadás. Átkötött kopottas félvászon-kötés, belül jó állapotban. Prüner Arnold címlapjával, könyvdíszeivel és keretléceivel.
Tompa Mihály öszes költeményei. III. kötet. Bp., 1870, Méhner Vilmos. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, két lap hiányzik (415/416.,417/418.), egy lap kijár, (419/420.) festett lapélekkel, de egyébként szép állapotban.
Vörösmarty Mihály Összes Művei V. Drámai költemények. Budapest, é.n., Méhner Vilmos.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, ex libris-szel.
Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) hat kiadványa egybekötve:
Molnár Viktor: A vörös kereszt. A Genfi egyezmény ismertetése. Harmadik átdolgozott kiadás.+Egy angol altábornagy kémkedése. Sir Robert Baden-Powell önvallomásai. Fordította Ruttkay György.+Kölcsey Ferenc: Parainesis Kölcsey Kálmánhoz.+ Vereszájev: Az orosz hadsereg züllése az orosz-japán háborúban. Vereszájev emlékirataiból. Fordította Ruttkay György.+Dr. Nothnagel Hermann: A halál. Fordította Schöpflin Aladár.+Gyulai Pál: Birálatok. Összeválogatta és bevezetéssel ellátta Benedek Marcell. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 88+98+52+132+45+57 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, volt könyvtári példány.
Li Hszing-Tao: A krétakör. Dráma. Budapest, 1960, Magyar Helikon. Fordította és az utószót írta Tőkei Ferenc. A verseket fordította Garai Gábor. Kiadói egészvászon. Makrisz Zizi fametszeteivel.
Kincs István: Magyar ég alatt. Rajzok és elbeszélések. Tornyay [János], Ferenczy [Károly], Tull [Ödön] és Hegedüs [László] rajzaival. Bp., 1898, Pesti Könyvnyomda Rt. Kiadói kopottas egészvászon kötés, az elülső kötéstáblán Hegedüs László szecessziós rajzával illusztrálva, Gottermayer N.-féle kötés, festett lapélekkel, néhol foltos lapszélekkel, egy-két helyen a lapokon kisebb szakadásokkal, az elülső előzéklap hiányzik, a hátsó előzéklap és a tartalomjegyzék kijár. Egyetlen kiadás.