https://darabanth.com/

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 17

Poetical Works of Robert Browning, Edinburgh, [1907], W. P. Nimmo, Hay & Mitchell. Kiadói bőrkötésben. Angol nyelven / In leather binding, in English.
15476.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.650
0.003
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15477.

Megvehető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.299
0.007
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Alexandre Dumas: Zwanzig Jahre danach. Stuttgart-München, 1991, Deutscher Bücherbund. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr kötés, német nyelven, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban./ Leatherette-binding, in German language.
15478.

Megvehető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.685
2.920
0.003
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Goldschmidt, Thora: Bildotabuloj por la instruado de esperanto. Leipzig, 1921, Ferdinand Hirt & Sohn. Részben elváló, kopott papírkötésben
15479.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
10.949
0.010
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
André Gide: Pages de Journal (1929-1932). Paris, 1934, Gallimard. Korabeli félbőr-kötés, francia nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával./ Half-leather-binding, in French language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
15480.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.650
0.003
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
15481.

Megvehető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
10.949
0.010
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy