Meyer, Jürgen: Akustik und musikalische Aufführungspraxis. Frankfurt am Main, 1980, Verlag Das Musikinstrument. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban / linen binding, good condition
Alexandre Dumas: Zwanzig Jahre danach. Stuttgart-München, 1991, Deutscher Bücherbund. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr kötés, német nyelven, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban./
Leatherette-binding, in German language.
André Gide: Pages de Journal (1929-1932). Paris, 1934, Gallimard. Korabeli félbőr-kötés, francia nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával./
Half-leather-binding, in French language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
Johann Friedrich Kind (1768-1843): Romantische Erzählungen. Leipzig, 1807. Első kiadás. Átkötött kissé kopottas félvászon-kötés, rémetszetű címképpel, német nyelven, megviselt állapotban. egy lap sérült, hiányos és kijár (15/16.), egy lap hiányzik (327/328.) / Half-linen-binding, with copper-engraving frontispiece, in German language, in poor condition, with worn cover, one sheet (15/16.) damaged and coming out, one sheet (327/328.) are lost. First edition.
Ottokar Maria Schlechta von Wssehrd: Der Fruchtgarten von Saadi. Aus dem Persischen auszugsweise übertragen. Wien, 1852, K.K. Hof- und Staatsdruckerei, 1 t.(címkép)+233+1p.+9 t.(fejezet eleji illusztrációkkal.) Első kiadás. Korabeli fűzött papírkötés, kopottas borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal, német nyelven, / Paperbinding, with worn cover, with damaged spine, with spotty pages, in German language.
Karl May: Winnetou 3. rész. Karl May's Gesammelte Werke IX. kötet. Dresden, é.n., Karl May Verlag. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopottas hátsó borítóval, kissé laza fűzéssel, német nyelven. / Linen-binding, in German language.
Ludwig Mises: Liberalismus. 1927 Verlag von Gustav Fischer. 175. p. Német nyelvű. Könyvtári állományi pecséttel és külön lapokon könyvajánlóval és megrendelőlappal. Kiadói vászonkötés, kopottas állapotban. / German language, with library's sigil, few book reference and order-form, worn cloth binding. / Deutsch mit Siegel den Bücherei, Buch Referent und Bestellung, verwittert Leinenband.
Spesz, Alexander: Okkultismus und Wunder. Ein Verhältnisproblem der Wissenschaft und des Glaubens. Hildesheim: 1929. F. Borgmeyer. Kissé szakadt egészvászon kötésben / in damaged full linen binding
Michael P. Kube-McDowell The Black Fleet Crisis trilógia, 3 db angol nyelvű Star Wars könyv: Before the storm, Shield of lies, Tyrant's test. New York, 1996, 1997. Bantam Books. Kiadói papírkötésben. Az első kötet borítója szakadt.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.