https://darabanth.com/

Könyvek: Idegen nyelvű könyvek

Tételek száma: 17

Poetical Works of Robert Browning, Edinburgh, [1907], W. P. Nimmo, Hay & Mitchell. Kiadói bőrkötésben. Angol nyelven / In leather binding, in English.
15476.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
15477.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.780
8.000
0.007
BTC
Alexandre Dumas: Zwanzig Jahre danach. Stuttgart-München, 1991, Deutscher Bücherbund. Kiadói aranyozott, illusztrált műbőr kötés, német nyelven, fekete-fehér illusztrációkkal. Jó állapotban./ Leatherette-binding, in German language.
15478.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2.712
3.200
0.003
BTC
Goldschmidt, Thora: Bildotabuloj por la instruado de esperanto. Leipzig, 1921, Ferdinand Hirt & Sohn. Részben elváló, kopott papírkötésben
15479.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
André Gide: Pages de Journal (1929-1932). Paris, 1934, Gallimard. Korabeli félbőr-kötés, francia nyelven. Iván Szilárd (1912-1988) festő, grafikus aláírásával./ Half-leather-binding, in French language. With signature of Szilárd Iván, painter, graphic artist.
15480.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
15481.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy