Dr. Fekete László: A házinyúltenyésztés egészségtana. (Az ól, takarmányozás, tenyésztés és nevelés egészségtana.) A házinyulak betegségei. Budapest, 1936, Pátria Irodalmi Vállalat és Nyomdai Rt., 107 p. Kiadói tűzött papírkötés. A borítója foltos. A kötése sérült; a könyvtest elvált a borítótól.
Anleitung zur Aufzucht der Hühner, Hähne und Kapaunen: Aufzucht, Vermehrung und Mästung in Stadt und Land, sowie über Hühnerzucht im Allgemeinen : ein Haus-, Hilfs- und Wirtschaftsbuch I-II. (Útmutató tyúkok, kakasok és kappanok neveléséhez...) Herausgegeben von Dr. W. Hamm. Leipzig, 1859-64, Richard Neumeister/ Grote. Kiadói papírkötésben.
Holme, Charles(szerk.): The gardens of England. In the midland & eastern counties. London, Paris, New York, 1908, The Studio. Egészvászon kötés, jó állapotban / linen binding, good condition
Vegyes könyvtétel, 2 db:
Dr. Somos András, Dr. Koródi László, Dr Turi István: Zöldséghajtás. Bp., 1980, Mezőgazdaság Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
Kertészek új kézikönyve. Szerk.: Katona József. Bp., 1969, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés.