Könyvek: Minikönyvek

Tételek száma: 23

Vegyes számozott minikönyv tétel, 2 db:  50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. 1930-1980. Szerk.: Bosits Lászlóné. Bp., 1980, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Számozott (250/242.) példány, zöld számozással.   A magyar posta és az upu. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon kötés, illusztrációkkal, magyar, francia, orosz, angol, és spanyol nyelven. Számozott (250/117.) példány, zöld számozással. Jó állapotban.
15493.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Z. Soós István: Kaposvári miniatűrök. Kaposvár, 1982, Kaposvári Megyei Könyvtár. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Számozott (500/247.) példány.
15494.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Huszonöt éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. Szerk.: Mózes Tibor. Bp.,1975, Óra és Ékszerkereskedelmi Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
15495.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Az illegális Szabad Nép. Összeállította Máté György. Bp., 1974, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (1200/0230.) példány. Az összeállító, Máté György (1913-1990), az illegális Szabad Nép egyik alapítójának dedikációjával.
15496.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Tóth Pál: Borsodi szénbányák. Borsodi Tájak. Miskolc, 1976., Miniatűrköny-gyűjtők Klubja-Borsodi Szénbányák. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben- Számozott (1500/1208.) példány. Miskolci Minikönyvklub ex minilibris-szével. Kereskedelmi forgalomba nem került.Andruskó Károly (1915-2008) fametszeteivel illusztrálva. Jó állapotban.
15497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15498.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15499.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/292.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
15500.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó, 313. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
15501.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban.
15502.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15503.

Kikiáltási ár:
800 Ft
15504.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft