Vegyes számozott minikönyv tétel, 2 db:
50 éves a Magyar Posta Bélyegmúzeuma. 1930-1980. Szerk.: Bosits Lászlóné. Bp., 1980, Magyar Posta. Kiadói műbőr kötés. Számozott (250/242.) példány, zöld számozással.
A magyar posta és az upu. Budapest, 1979, Magyar Posta. Kiadói egészvászon kötés, illusztrációkkal, magyar, francia, orosz, angol, és spanyol nyelven. Számozott (250/117.) példány, zöld számozással. Jó állapotban.
Huszonöt éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. Szerk.: Mózes Tibor. Bp.,1975, Óra és Ékszerkereskedelmi Vállalat. Kiadói műbőr-kötés. Jó állapotban.
Az illegális Szabad Nép. Összeállította Máté György. Bp., 1974, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (1200/0230.) példány. Az összeállító, Máté György (1913-1990), az illegális Szabad Nép egyik alapítójának dedikációjával.
Miskolc város két rendezési terve. Szerk.: Kovács Mihály. Miskolc, 1984, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozatlan példány. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
A diósgyőri acélgyártás megújulása. Szerk.: Baán István, Királyhegyi József, Kováts Zoltán. Miskolc, 1982, Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói műbőr kötés. Számozott (500/292.) példány, fekete számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került. Jó állapotban.
Marx-Engels: A Kommunista Párt kiáltványa. Bp., 1971, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv. Aranyozott, kiadói műbőr kötés, újszerű állapotban. Méret: 3,6x3 cm