https://darabanth.com/

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 29

15076.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
20.000
0.017
BTC
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Jó állapotban.
15077.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15.593
18.400
0.015
BTC
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
15078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
A sakkjáték gyöngyei. Válogatott mesterjátszmák és hadállások. Összegyűjötte: Forgács Leó. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
15079.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
Szemere Imre: A sakkjáték kézikönyve. Bp., é. n., Lampel. Díszes szecessziós vászonkötésben, apró kopásokkal, egyébként jó állapotban.
15080.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
Táborozási könyv. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szövegközti ábrákkal. Úttörő táborozási könyv.
15081.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy