https://darabanth.com/

Könyvek: Sport, sakk, hegymászás

Tételek száma: 29

15076.

még {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn}
Megvehető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.248
0.017
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Jó állapotban.
15077.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
15.436
16.788
0.015
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Sebes Gusztáv: A magyar labdarúgás. Bp., 1955, Sport, 480 p. Kiadói kopottas félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel.
15078.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.650
0.003
BTC
Eladási ár:
1 200 Ft
A sakkjáték gyöngyei. Válogatott mesterjátszmák és hadállások. Összegyűjötte: Forgács Leó. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
15079.

Megvehető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
14.599
0.013
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás
Szemere Imre: A sakkjáték kézikönyve. Bp., é. n., Lampel. Díszes szecessziós vászonkötésben, apró kopásokkal, egyébként jó állapotban.
15080.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
10.949
0.010
BTC
Eladási ár:
3 000 Ft
Táborozási könyv. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szövegközti ábrákkal. Úttörő táborozási könyv.
15081.

Megvehető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.650
0.003
BTC
  Kosárba
  Eltávolítás

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

299. aukció:
Elszámolás: június 20-tól
Fizetési határidő: június 16.

300. aukció:
Megtekintés: június 12 - 15 között;
Tételek átvétele: június 19-én, 10 órától;
Fizetési határidő: június 30;
Elszámolás: július 11-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy