https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 76

Shams, Franz (Schams Ferenc (1780-1839): Vollständige Beschreibung der königl.freyen Haupt Stadt Ofen in Ungern. Ofen (Buda), 1822, Mit Königl. Universitäts Buchdruckerey Schriften (Egyetemi-ny.), 2+66+672+6 p. Átkötött félvászon-kötés, kiss kopottas borítóval, a 3 kihajtható litográfia hiányzik, német nyelven./ Half-linenbinding, re-bound cover, with a little bit worn cover, with spotty frontpage, wihout illustrations, in German language.
15000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.678
48.000
0.040
BTC
15001.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
101.695
120.000
0.100
BTC
Wien. Die Musik- und Gartenstadt. Wien, é.n., Brüder Kohn. Kiadói fűzött haránt alakú papírkötés, 32 színes illusztráció a háború előtti Bécsről, a képek előtt felíratozott hártyapapírral, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15002.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.559
16.000
0.013
BTC
Barátosi Balogth Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítója javításra szorul, az elülső és a hátsó kötéstábla levált a gerincről, a borító kissé kopottas állapotban, de belül jó állapotban. Eredeti litografált kiadói papír védőborítóval, a széleinél kissé rongyos.
15003.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.949
20.000
0.017
BTC
15004.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
15005.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.458
8.800
0.007
BTC

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy