https://darabanth.com/

Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 76

Shams, Franz (Schams Ferenc (1780-1839): Vollständige Beschreibung der königl.freyen Haupt Stadt Ofen in Ungern. Ofen (Buda), 1822, Mit Königl. Universitäts Buchdruckerey Schriften (Egyetemi-ny.), 2+66+672+6 p. Átkötött félvászon-kötés, kiss kopottas borítóval, a 3 kihajtható litográfia hiányzik, német nyelven./ Half-linenbinding, re-bound cover, with a little bit worn cover, with spotty frontpage, wihout illustrations, in German language.
15000.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
40.268
43.796
0.040
BTC
15001.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
30 000 Ft
100.671
109.489
0.100
BTC
Wien. Die Musik- und Gartenstadt. Wien, é.n., Brüder Kohn. Kiadói fűzött haránt alakú papírkötés, 32 színes illusztráció a háború előtti Bécsről, a képek előtt felíratozott hártyapapírral, német nyelven. / Paperbinding, in German language.
15002.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13.423
14.599
0.013
BTC
Barátosi Balogth Benedek: Dai Nippon. Kelet csodái. Bp.,(1906), Magyar Kereskedelmi Közlöny. Második kiadás. Kiadói szecessziós aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítója javításra szorul, az elülső és a hátsó kötéstábla levált a gerincről, a borító kissé kopottas állapotban, de belül jó állapotban. Eredeti litografált kiadói papír védőborítóval, a széleinél kissé rongyos.
15003.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16.779
18.248
0.017
BTC
15004.

Nincs eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
10.949
0.010
BTC
15005.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
7.383
8.029
0.007
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Megtekintett kategóriák

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;
Fizetési határidő: június 30.

301. aukció:
Megtekintés: július 3 - 6 között;
Tételek átvétele: július 10-én, 10 órától;
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy