Pjsné Duchownj, Staré y nowé... Cithara Sanctorum. Pest, kb 1854, 1247 p. Címlap hiányzik. Korabeli, díszes, rézveretes, csatos, egészbőr kötésben. A kötés szép állapotban / Slovakian book of prayers (first page missing) in full linen binding, with copper onlays. In good condition.
Dr. Kováts Sándor: A csanádi papnevelde története. 1806-1906. A mai papnevelde megnyitásának első centenáriuma alkalmából. Temesvár, 1908, Csanádegyházmegyei Könyvnyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos, viseltes hátsó kötéstáblával, gyűrött hátsó szennylappal, de belül jó állapotban.
Mihályfi Ákos beszédei I-II. Az ünnepnapok és egyházi beszédek tetemesen bővített új kiadása. I. kötet: Egyházi beszédek. II. kötet: Társadalmi beszédek. Bp., 1929, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
Dr. Mihályfi Ákos: Az igehirdetés. Egyetemi előadások a lelkipásztorkodástan köréből. Bp., 1927, Szent István-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, festett lapélekkel, az eredeti borítót az átkötésnél felhasználták, Sinkó Ferenc (1912-1990) író ex libris-szével. Szép állapotban.
Catalogus Bibliothecae Joannis Cardinalis Simor. Principis-primatis Regni Hungariae Archi-episcopi Strigoniensis. Secundum cognomina auctorum descriptus. Strigonii (Esztergom), 1887, Buzárovits Gusztáv., 1590 p. Papírkötés, megviselt állapotban, borító nélkül, egy-két lapon lapszéli folttal, 1590 oldal szakadt viseltes.
Velics László: Vázlatok a magyar jezsuiták multjából. I füzet. Bp., 1912, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, sérült kötéssel, de ezt leszámítva jó állapotban.
Jámbor Lajos: Égi cél felé. I. kötet. Vallásos és egyéb költemények. A magyar nép és ifjúság számára. Debrecen, é.n.(1912), Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 77+1 p. Geiger Richárd (1870-1945) egészoldalas, és szövegközti illusztrációival. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, Dávidházy Kálmán-féle kötés, a borító kissé kopottas, a 7/8. oldalnál a lap sérült, szakadt, de egyébként jó állapotban.
Dr. Bedy Vincze: Győr katolikus vallásos életének multja. Győregyházmegye multjából V. szám. Győr, 1939, Győregyházmegyei Alap Nyomdája. Kiadói papírkötésben. Jó állapotban.
Csáky Károly Emmanuel gróf váczi megyés püspök. 1900-1910. Vác, 1911, Pestvidéki Nyomda. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötéssel, a borítója foltos, a gerince kissé sérült, a lapok kissé foltosak.
Lévay Mihály (szerk.): A boldogságos Szűz Mária élete, tisztelete, szenthelyei, legendái. Budapest, [1934], Franklin-Társulat. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott, kissé sérült gerinccel.
D. Dr. August Doner: Die Metaphysik des Christentums. Stuttgart, é.n. (1913), Verlag Von W. Spemann. Átkötött félvászon-kötés, kissé viseltes gerinccel, javított címlappal, de egyébként jó állapotban, német nyelven. Prof. Dr. Budai Gergely névbélyegzőjével. /Half-linen-binding, with a spotty spine, with repaired frontpage, in German language.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa. Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.