Könyvek: Vallás

Tételek száma: 40

Pjsné Duchownj, Staré y nowé... Cithara Sanctorum. Pest, kb 1854, 1247 p. Címlap hiányzik. Korabeli, díszes, rézveretes, csatos, egészbőr kötésben. A kötés szép állapotban / Slovakian book of prayers (first page missing) in full linen binding, with copper onlays. In good condition.
15436.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Dr. Kováts Sándor: A csanádi papnevelde története. 1806-1906. A mai papnevelde megnyitásának első centenáriuma alkalmából. Temesvár, 1908, Csanádegyházmegyei Könyvnyomda. Átkötött félvászon-kötés, kopottas borítóval, foltos, viseltes hátsó kötéstáblával, gyűrött hátsó szennylappal, de belül jó állapotban.
15437.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15438.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15439.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
15440.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15441.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Prohászka Ottokár: Iránytű. Sajtó alá rendezte: Schütz Antal.Magyar Könyvgyűjtők 1940 Bp., 1940, Szent István-Társulat.
15442.

Prohászka Ottokár: Iránytű. Sajtó alá rendezte: Schütz Antal."Magyar Könyvgyűjtők 1940" Bp., 1940, Szent István-Társulat.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15443.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15444.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15445.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15446.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15447.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft