https://darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
15782.
 

Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.339
EUR
,
0.400
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
2
Carl Zuckmayer: Salware vagy a bozeni Magdolna I. kötet. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon, hiányos kiadói papír védőborítóval.
15783.
 

Carl Zuckmayer: Salware vagy a bozeni Magdolna I. kötet. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon, hiányos kiadói papír védőborítóval.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.339
EUR
,
0.400
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
0
Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.
15784.
 

Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.339
EUR
,
0.400
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
1
Molnár Gábor: Egymillió hős országa. Aranghaj őserdőitől a Góbi-sivatagig. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött keménykötés.
15785.
 

Molnár Gábor: Egymillió hős országa. Aranghaj őserdőitől a Góbi-sivatagig. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött keménykötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.339
EUR
,
0.400
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
2
Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.
15786.
 

Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.339
EUR
,
0.400
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
0
Frederick O Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15787.
 

Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.339
EUR
,
0.400
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
4

Árverési szűrés

Aktuális híreink


Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés