https://darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Könyvek és papírrégiségek rendkívül alacsony kikiáltási áron

Tételek száma: 356

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.
15782.
 

Molnár Gábor: Ahol az ösvény véget ér. Észak-Brazília őserdőiben. Bp., 1964, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.336
EUR
,
0.365
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
2
Carl Zuckmayer: Salware vagy a bozeni Magdolna I. kötet. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon, hiányos kiadói papír védőborítóval.
15783.
 

Carl Zuckmayer: Salware vagy a bozeni Magdolna I. kötet. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1937, Révai. Kiadói egészvászon, hiányos kiadói papír védőborítóval.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.336
EUR
,
0.365
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
0
Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.
15784.
 

Eötvös Károly: A Bakony II. kötet. Eötvös Károly munkái XXII. Budapest, 1909, Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Kiadói szecessziós aranyozott egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, picit laza kötéssel. Töredék kötet.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.336
EUR
,
0.365
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
1
Molnár Gábor: Egymillió hős országa. Aranghaj őserdőitől a Góbi-sivatagig. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött keménykötés.
15785.
 

Molnár Gábor: Egymillió hős országa. Aranghaj őserdőitől a Góbi-sivatagig. Bp., 1966, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói fűzött keménykötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.336
EUR
,
0.365
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
2
Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.
15786.
 

Norman Carr: Elefántok völgye. A Luangwa völgyének és állatvilágának élete. Fordítota Stohl Gábor. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva.

 
Nincs eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.336
EUR
,
0.365
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
0
Frederick O Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.
15787.
 

Frederick O' Brien: A haldokló szigetvilág. A világ körül. Bp., é.n., Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kissé kopottas, kissé foltos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
100 Ft
0.336
EUR
,
0.365
USD
,
0.000
BTC
Ajánlatok száma:
4

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Kérjük, használja a frissítés gombot az ajánlatbeviteli mező mellett, ha az aktuális állást akarja látni. Az oldal nem frissül magától!

Árverési szűrés

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;
Fizetési határidő: június 30.

301. aukció:
Megtekintés: július 3 - 6 között;
Tételek átvétele: július 10-én, 10 órától;
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól



 

  Eseménynaptár

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő-Szerda: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés