Európa. Krónika kézikönyv. Fordíotta: Papp Krisztina, Toronyi Attila, Tóth László, Döbrente Katalin. Bp., 2001, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopottas borítóval, a borító fűzése kissé sérült, laza.
Franz Kugler: Geschichte Friedrichs des Großen. Adolf Menzel illusztrációival. Leipzig, é.n. (1936), E. A. Seemann, 533 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, német nyelven. A címlapon két Nagy Frigyes emlékbélyeggel (1986). / Linen-binding, in german language, on the front page with two stamps, the cover is spotty.
Ipari ujjáépítésünk. Szerk.: Tonelli Sándor.
Bp. 1948. Forum Hungaricum. 200+328 p. Aranyozott, dombornyomásos kiadói félvászon kötésben, a kötéstáblán nemzeti színű szalaggal. A táblák kissé sérültek, megkarcolódtak.
Építésügyi szabályzat Budapest székesfőváros területére. Az 1937: VI. törvények alapján alkotta a Fővárosi Közmunkák Tanácsa. Budapest, 1940, Magyar Királyi Állami Nyomda. Kiadói kissé kopottas egészvászon kötésben. Jó állapotban.
Treptov, Leon: Die Berliner Kütten im Zillertal. Berlin, 1922, Verlag der Sektion Berlin des Deutsche und Österreichisches Alpenvereins. Kissé megviselt papírkötésben.
Banse, Ewald: Die Atlaländer (Orient I). Eine Länderkunde. Leipzig, 1910, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 277.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.