Plank, Hans Wolfgang: Skiführer für die Samnaun-Gruppe. München, [1934], Bergverlag Rudolf Rother. Térképmelléklettel, útvonaltervekkel. Kicsit kopott papírkötésben, egyébkét jó állapotban.
Selva Rajza Yesudian: Jóga-sport dióhéjban. Fordította Dr. Balogh Barna. Bp., 1943, Stádium Sajtóvállalat Rt., 32 p. Tűzött papírkötés, viseltes állapotban, a borítója hiányzik, az első és az utolsó lap kissé szakadozott.
Dr. Zatykó Lajos, Zatykóné Dr. Draskóczy Erzsébet: Nagy öröm a kiskert! Bp., 1985, Mezőgazdasági Kiadó. Hatodik kiadás. Kiadói illusztrált papírkötésben.
Halász, Zoltán - Lang, George: Gundel 1894-1994. Bp., 1993, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. Jó állapotban./
Linenbinding, in paper cover, in german language.