https://darabanth.com/

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 44

Ezüst(Ag) bross, markazit és ónix díszítéssel, jelzett, 2,5x2 cm, bruttó: 5,7 g
19000.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.356
3.650
0.003
BTC
29
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzett, 2x2 cm, nettó: 5,2 g
19001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.711
7.299
0.007
BTC
18
Kő berakásos ezüst (Ag.) bross, jelzett, 5×2,5 cm, bruttó 15 g
19002.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.396
10.219
0.009
BTC
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, achát kővel, jelzett, méret: 52, bruttó:7,3 g
19003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.067
10.949
0.010
BTC
Ezüst(Ag) lánc, topáz medállal, jelzett, medál: 4x3 cm, h: 44 cm, bruttó: 18,6 cm
19004.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
36.913
40.146
0.037
BTC
Aranyozott ezüst(Ag) Gucci szív alakú medál, jelzett, 3x3 cm, nettó: 13,8 g
19005.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.134
21.898
0.020
BTC

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Hasznos információ:

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

300. aukció:
Elszámolás: július 11-től;
Fizetési határidő: június 30.

301. aukció:
Megtekintés: július 3 - 6 között;
Tételek átvétele: július 10-én, 10 órától;
Fizetési határidő: július 21;
Elszámolás: július 25-től

27. Nagyárverés:
Elszámolás: június 26-tól

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy