https://darabanth.com/

Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek

Tételek száma: 44

Ezüst(Ag) bross, markazit és ónix díszítéssel, jelzett, 2,5x2 cm, bruttó: 5,7 g
19000.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
3.390
4.000
0.003
BTC
29
Ezüst(Ag) fényképtartó medál, jelzett, 2x2 cm, nettó: 5,2 g
19001.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
6.780
8.000
0.007
BTC
18
Kő berakásos ezüst (Ag.) bross, jelzett, 5×2,5 cm, bruttó 15 g
19002.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
9.492
11.200
0.009
BTC
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, achát kővel, jelzett, méret: 52, bruttó:7,3 g
19003.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
10.169
12.000
0.010
BTC
Ezüst(Ag) lánc, topáz medállal, jelzett, medál: 4x3 cm, h: 44 cm, bruttó: 18,6 cm
19004.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
37.288
44.000
0.037
BTC
Aranyozott ezüst(Ag) Gucci szív alakú medál, jelzett, 3x3 cm, nettó: 13,8 g
19005.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
20.339
24.000
0.020
BTC

Aktuális híreink

Aukciós vásárlói jutalék: 22%

302. aukció:
Elszámolás: augusztus 8-tól;

303. aukció:
Fizetési határidő: augusztus 18;
Elszámolás: augusztus 22- től;

304. aukció:
Megtekintés: augusztus 14-17 között;
Tételek átvétele: augusztus 21-én, 10 órától;
Fizetési határidő: szeptember 1;
Elszámolás: szeptember 12-től

  Eseménynaptár

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2017 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
https://darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy