Militária

Tételek száma: 18

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. 21. Hadtest ezüstözött fém jelvény, hátoldalán ENTW. v. Ltn. H. Bertle, ausgef. Atelier Gurschner, Wien VII/2 jelzéssel (29x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. 21st Corps silver plated metal badge with ENTW. v. Ltn. H. Bertle, ausgef. Atelier Gurschner, Wien VII/2 mark on its back (29x30mm) C:AU
30944.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "21. Hadtest" ezüstözött fém jelvény, hátoldalán "ENTW. v. Ltn. H. Bertle, ausgef. Atelier Gurschner, Wien VII/2" jelzéssel (29x30mm) T:1- Austro-Hungarian Monarchy 1916. "21st Corps" silver plated metal badge with "ENTW. v. Ltn. H. Bertle, ausgef. Atelier Gurschner, Wien VII/2" mark on its back (29x30mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1916-1918. A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán, a szalagtartó szem és a karika összeforrasztva T:2- több zománchiba Hungary 1916-1918. Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring, the ring and the ribbon-holder are soldered together C:VF several enamell errors NMK 175.
30945.

1916-1918. "A Katonai Érdemkereszt III. Osztálya hadidíszítménnyel" zománcozott Ag kitüntetés hadiszalagon, fémjel a karikán, a szalagtartó szem és a karika összeforrasztva T:2- több zománchiba Hungary 1916-1918. "Cross for Military Merit, 3rd class with war decoration" enamelled Ag decoration on wartime ribbon, hallmarked on ring, the ring and the ribbon-holder are soldered together C:VF several enamell errors NMK 175.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
~1918. HONSZ (Hadigondozottak Országos Nemzeti Szövetsége) 1914-1918 zománcozott és aranyozott fém kitűző (26x17mm) T:2
30946.

~1918. "HONSZ (Hadigondozottak Országos Nemzeti Szövetsége) 1914-1918" zománcozott és aranyozott fém kitűző (26x17mm) T:2

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2  Hungary 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 418
30947.

1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon C:XF NMK 418

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
15
1939. Magyar Érdemrend Lovagkeresztje adományozói okirata, Bartha Károly vezérezredes, honvédelmi miniszter aláírásával és szárazpecséttel T:II szép papír
30948.

1939. "Magyar Érdemrend Lovagkeresztje" adományozói okirata, Bartha Károly vezérezredes, honvédelmi miniszter aláírásával és szárazpecséttel T:II szép papír

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
9
1941. Délvidéki Emlékérem cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.
30949.

1941. "Délvidéki Emlékérem" cink emlékérem mellszalag nélkül. Szign.: BERÁN L. T:2 Hungary 1941. "Commemorative Medal for the Return of Southern Hungary" zinc medal without ribbon. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 429.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1957. A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1957. Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 485.
30950.

1957. "A Magyar Szabadság Érdemrend bronz fokozata" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 Hungary 1957. "Order of Merit of the Hungarian Freedom, Bronze Grade" gilt Br decoration with ribbon C:XF NMK 485.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
~1960. A Magyar Néphadsereg Kiváló Katonája első osztály, aranyozott zománcozott jelvény T:1
30951.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
~1960. Zrínyi Katonai Akadémia zománcozott fém jelvény T:2
30952.

~1960. "Zrínyi Katonai Akadémia" zománcozott fém jelvény T:2

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
~1969. A Magyar Néphadsereg ezüstözött fém emlékérem pár A Magyar Néphadseregtől feliratú bontott tokban (32mm) T:1-
30953.

~1969. "A Magyar Néphadsereg" ezüstözött fém emlékérem pár "A Magyar Néphadseregtől" feliratú bontott tokban (32mm) T:1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Honvédségért Br emlékplakett eredeti dísztokban (80mm) T:1
30954.

DN "Honvédségért" Br emlékplakett eredeti dísztokban (80mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1932. Háborús Emlékérem 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés T:2 kis ph. Austria 1932. Great War Commemorative Medal 1914-1918 gilt Br medallion C:XF small edge error
30955.

Ausztria 1932. "Háborús Emlékérem 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés T:2 kis ph. Austria 1932. "Great War Commemorative Medal 1914-1918" gilt Br medallion C:XF small edge error

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft