Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 105
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1620074
10524
301
Ex libris - small-graphics
Haranghy Jenő (1894-1951): 2 db ex libris. Linó, klisé, papír, jelzett a nyomaton, a hátoldalán pecséttel jelzett, 110x75 cm 1620076
10525
301
Ex libris - small-graphics
1920-as évek Haranghy Jenő (1894-1951): 2 db ex libris. Kklisé, papír, jelzett a nyomaton, a hátoldalán pecséttel jelzett, 110x65 mm 1620077
10526
301
Ex libris - small-graphics
cca 1930 Haranghy Jenő (1894-1951): Irredenta ex libris. Klisé, papír, jelzett a nyomaton, 100x85 mm 1620078
10527
301
Ex libris - small-graphics
cca 1930 Haranghy Jenő (1894-1951): Gyógyszerász ex libris Reisinger Jenő. Klisé, papír, jelzés nélkül 100x75 mm 1419791
10528
301
Ex libris - small-graphics
Ludwig Hofmann (1861-1945): Erotikus ex libris Heeren. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 11,5×15,5 cm 1620083
10529
301
Ex libris - small-graphics
1934 Iványi Nárcisz: Erotikus ex-librise klisé, jelzett a dúcon. 140x100 mm 1620012
10530
301
Ex libris - small-graphics
Wojciech Jakubowski (1929-): Ex libris Julian von Károlyi. Zongora, zene.Rézkarc jelzett 95x95 mm / Etching. Piano 1600455
10531
301
Ex libris - small-graphics
Bertel Kaukoja finn viking ex libris. X3. Linómetszet 75x135 mm 1614450
10532
301
Ex libris - small-graphics
Kékesi László (1919-1993): Boldog új évet 1966. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm 1600590
10533
301
Ex libris - small-graphics
Klein Ervin: Ex libris. Lucifer. Fametszet, Jelzett. / Devil bookplate wood-engraving, Signed 11x15 cm 1591868
10534
301
Ex libris - small-graphics
Kozma Lajos (1884-1948): Leányrablás. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, kartonra kasírozva, 12×10 cm 1620111
10535
301
Ex libris - small-graphics
Kósa Bálint (1932-): Ex Libris, dr VIrág. Linó. papír, jelzett, 11×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft