1905 Erdőtermények űrszabálya az 1905. évre. Az orsovai m. kir. erdőhi... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/301/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~29/1905-Erdotermenyek-urszabalya-az-1905-evre-Az-orsovai-m-kir-erdohivatal-keruletere-Orso~II1616171
1616171
13206
301
Printed Materials
Leírás: 1905 Erdőtermények űrszabálya az 1905. évre. Az orsovai m. kir. erdőhivatal kerületére. Orsova, Sz. J. Tillmann. Sérült tűzött papírkötésben, 16 p.
: molnar_janos