2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
1916 A Pesti Hírlap naptára az 1916. szökőévre. 26. évf., Szerk. Schmittely József. Bp., Légrády-Testvérek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal, térképekkel, és reklámokkal illusztrálva, a napoknál ceruzás bejegyzésekkel.