1 600 Ft
4,15 EUR, 4,57 USD
Karinthy Frigyes: Így írtok ti. Irodalmi karrikaturák. Dezső Alajos és Major Henrik karrikatúráival. Modern Könyvtár. Bp.,(1912), Athenaeum Irod. és Nyomd. Rt., 190 p. Harmadik kiadás. Átkötött korabeli félvászon kötés, az eredeti elülső borítót az újrakötéskor felhasználtákm kissé kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, a 17/18. oldal kijár.